×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Foto/ Djali i miliarderit grek aksidenton për vdekje 25-vjeçarin shqiptar (Foto)

Djali 19-vjeçar, i një biznesmeni të njohur grek ka aksidentuar për vdekje një 25-vjeçar shqiptar.

Aksidenti automobilistik ndodhi në Ekali, ku 19-vjeçari po drejtonte një automjet të tipit “Mercedesi” kur përplasi motorin e 25-vjeçarit nga Shqipëria. I riu u arrestua në Autophoros dhe mediat greke shkruajnë se ai mori përgjegjësinë e plotë për aksidentin.

Gjithashtu shkruhet se ekspertiza pritet të përfundojë, në mënyrë që të mbyllet çështja, pasi hetimi është ndërmarrë nga Policia Rrugore e Kifissia, e cila po shikon me vëmendje të veçantë rrethanat e sakta nën të cilat ndodhi aksidenti, në kryqëzimin e Rrugës Theseos me Rrugën Paschalias, në Ekali.

Mësohet se djali i miliarderit po kthehej nga një palestër, ndërsa 25-vjeçari, ishte duke u kthyer nga puna për në shtëpinë e tij. Shqiptari ka gjetur vdekjen e menjëhershme në vendin e ngjarjes.

Ende nuk është bërë i ditur identiteti i viktimës, apo djalit të miliarderit grek, por mediat greke shkruajnë se familja e shqiptarit ka kërkuar zbardhjen e plotë të aksidentit që i mori jetën djalit të tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Ky është i riu shqiptar që u ekzekutua me 5 plumba në Greqi (Foto)

Ky është i riu shqiptar që u ekzekutua me 5 plumba në Greqi (Foto)

Publikuar më 26.01.2021
Mario Metaj, është 27-vjeçari i cili humbi jetën pas një sul...

Mario Metaj, është 27-vjeçari i cili humbi jetën pas një sulmi me armë zjarri një natë më parë në Greqi. Mediat helene raportuan se i riu u vra në zonën e kryqëzimit Kourtesis, në Patras. Shkak i vrasjes së tij u bë një përplasje mes bandash, e cila drejtohej po ashtu nga shqiptarë. Të njëjta […]

Lexo më shumë

Ishte në arrati, arrestohet në Spanjë shqiptari që vrau kamarierin turk në Gjermani (Emri)

Ishte në arrati, arrestohet në Spanjë shqiptari që vrau kamarierin turk në Gjermani (Emri)

Publikuar më 25.01.2021
Policia spanjolle ka vënë në pranga një shqiptar të kërkuar ...

Policia spanjolle ka vënë në pranga një shqiptar të kërkuar për vrasjen e një kamerieri në Gjermani. Ai ndodhej në arrati prej muajsh dhe akuzohet për vrasjen e një 24-vjeçari turk. Autori i krimit, një 35-vjeçar shqiptar i quajtur Mariglen M., qëlloi kamarierin turk  Emrah K. (24 vjeç, mëngjesin e 7 gushtit 2019 përpara “Fröhlichen […]

Lexo më shumë

Qëllohet me 5 plumba 27-vjeçari shqiptar në Greqi (Video)

Qëllohet me 5 plumba 27-vjeçari shqiptar në Greqi (Video)

Publikuar më 25.01.2021
Mediat greke raportojnë për një atentat me armë zjarri të nd...

Mediat greke raportojnë për një atentat me armë zjarri të ndodhur mbrëmjen e sotme. Sipas informacioneve të fundit nga “Tempo24.neës”, një 27-vjeçar është qëlluar dhe aktualisht ai është në gjendje kome. Mësohet se një person është plagosur rëndë, pas një atentati në zonën e Hagia Sophia, në Patra. Në informacionet paraprake thuhet se i plagosuri […]

Lexo më shumë

Dhunoi gruan dhe e goditi me lopatë në sy të djalit të vogël, arrestohet shqiptari xheloz në Itali

Dhunoi gruan dhe e goditi me lopatë në sy të djalit të vogël, arrestohet shqiptari xheloz në Itali

Publikuar më 25.01.2021
Një 43-vjeçar shqiptar është arrestuar nga karabinierët në I...

Një 43-vjeçar shqiptar është arrestuar nga karabinierët në Itali pasi ka dhunuar bashkëshorten për shkak të xhelozisë. Mediat italiane shkruajnë se një 43-vjeçar shqiptar ishe i fiksuar me idenë se bashkëshortja e tradhtonte. 43-vjeçari ishte xheloz i fiksuar dhe për këtë shkak bëhej edhe i dhunshëm. Karabinerët kanë bërë të mundur arrestimin e shqiptarit në […]

Lexo më shumë

Drogën e siguronin nga Kolumbia dhe e shpërndanin në shtetet e BE-së, arrestohen 2 shqiptarët në Itali

Drogën e siguronin nga Kolumbia dhe e shpërndanin në shtetet e BE-së, arrestohen 2 shqiptarët në Itali

Publikuar më 23.01.2021
Dy shtetas shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italian...

Dy shtetas shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane, pasi u kapën me një sasi të konsiderueshme kokaine. Mediat italiane raportojnë se shqiptarët u kapën me rreth 14 kilogramë lëndë narkotike të llojit kokainë. Mësohet se ata e kanë transportuar lëndën narkotike nga Belgjika në drejtim të Italisë, ndërkohë që kanë udhëtuar edhe nëpërmjet […]

Lexo më shumë

Kokainë e fshehur në sediljet e makinës, arrestohet shqiptari në Itali (Emri)

Kokainë e fshehur në sediljet e makinës, arrestohet shqiptari në Itali (Emri)

Publikuar më 21.01.2021
Një sasi e madhe kokaine është arrestuar këtë të enjte në It...

Një sasi e madhe kokaine është arrestuar këtë të enjte në Itali, ku përgjegjës për të është një shqiptar, informojnë mediat. Raportohet se i arrestuar është Marin Dajani, 48 vjeç dhe sasia e kapur është 22.5 kg.  Sipas Policisë italiane, kokaina ka një vlerë rreth 1.5 milionë euro, e cila ishte fshehur në sediljet e […]

Lexo më shumë

“Ëndërronim të kishim fëmijë”/ Humbi jetën nga një aksident, flet partneri i mjekes shqiptare në Gjermani

“Ëndërronim të kishim fëmijë”/ Humbi jetën nga një aksident, flet partneri i mjekes shqiptare në Gjermani

Publikuar më 19.01.2021
Mjekja shqiptare, Eneida Doko, 34 vjeçe, humbi jetën në Gjer...

Mjekja shqiptare, Eneida Doko, 34 vjeçe, humbi jetën në Gjermani pas një aksidenti rrugor. Lajmin e bën të ditur gazeta gjermane BILD. Ajo po udhëtonte të enjten me Merdecesin e saj të ri GLA. Për shkak se po nxitonte, ajo humbi kontrollin e mjetit, goditi një ishull trafiku dhe u përplas me një shtyllë betoni […]

Lexo më shumë

U dënua dhe dëbua dy herë nga Britania e Madhe, mediat vendase japin lajmin: Rikthehet përsëri “skifteri” laçian (Foto-Emri)

U dënua dhe dëbua dy herë nga Britania e Madhe, mediat vendase japin lajmin: Rikthehet përsëri “skifteri” laçian (Foto-Emri)

Publikuar më 17.01.2021
Mediat britanike kanë dhënë lajmin se një hajdut shqiptar, q...

Mediat britanike kanë dhënë lajmin se një hajdut shqiptar, që vidhte shtëpi në Angli është rikthyer sërish përmes rrugës ilegale edhe pse është dënuar dhe dëbuar dy herë nga ky shtet. Sipas “Sunday Telegraph”, bëhet fjalë për shtetasin Dorian Puka, i cili ka publikuar në “Instagram” foto duke pirë kokteile e duke ecur me një […]

Lexo më shumë