Formacioni i sezonit në Serie A, mungon… (FOTO)

Është zgjedhur formacioni më i mirë i sezonit vjeshtor të Serie A nga Goal.com.

Në këtë 11-she janë nga tre futbollist të Napolit dhe Interit, nga dy të Lazios dhe Juventusit si dhe një i Romës.

Në qendërsulm mungon Mauro Icardi, vendi i të cilit është zënë nga sulmuesi, Ciro Immobile.

Të tjera

Abissnet