Flori Mumajesi bëhet nostalgjik dhe shpërndan foton, ja si dukej ai 6 vjeç (Foto)

Kantautori i njohur dhe i dashur për të gjithë shqiptarët duke se është bërë nostalgjik dhe i është kthyer kujtimeve të fëmijërisë.

Flori Mumajesi ka reaguar në llogarinë e tij “Instagram” një foto nga fëmijëria e tij. Në foto këngëtari duket se ka hipur në një kalë lodër dhe tregon 6 gishta.

“Kush është rrit n’kombinat e njeh mirë këtë kalë”, shkruan këngëtari në “Instastory”.

Siç shihet edhe në foto këngëtari nuk ka ndryshuar thuajse fare dhe ruan po të njëjtin shikim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Shqipëri, narko shtet

Revista politike “Spiegel” raporton për sjelljen alarmante të qeverisë  socialiste në Shqipëri, me kryeministër Edi Ramën dhe ministër Lleshajn etj….

Abissnet