Flet gjyshja e të riut që u sharrua me kallash: S’vranë atë që duhej

Pas ngjarjes së rëndë në Lushnje ku u vranë dy të rinj dhe u plagosën dy të tjerë, policia shpalli në kërkim autorët. Një ndër viktimat e atentatit të rëndë ishte edhe i riu Zamir Latifi i cili u sharrua me 35 plumba duke e lënë të pajetë.

Gjyshja e tij me lot në sy ka shprehur dhimbjen e madhe që i ka pushtuar familjen. “S’u vranë ata që duhej, por u vra nipi im”- tha gjyshja e të ndjerit, përcjell BW.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet