Flaka Krelani, joshëse në fotografinë e fundit (FOTO)

Flaka Krelani është një këngëtare e cila shquhet për vokalin e saj.

Por, përveç talentit ajo është edhe mjaft tërheqëse dhe kjo bën që ajo të preferohet shumë nga fansat.

Flaka “mban lidhje” me adhuruesit e saj me anë të postimit të fotove në rrjetet sociale.

Në fotografitë e fundit ajo shfaqet me stil dhe shumë seksi.

Fotot e kryetarëve!

Koço Kokëdhima Është bërë “normale” tashmë që kryetarët e partive të vjetra shqiptare paguajnë qindra-mijëra dollarë për një foto me…

Abissnet