Femrat më seksi në botë (FOTO)

Foto 1 nga 20 Pas Para


Bota e shoubizit është e stërmbushur me femra të bukura, që çdo ditë “pushtojnë” revistat dhe ekranet televizive.

Është shumë e vështirë të përcaktosh se cila është më e bukur se tjetra.

Por, fatmirësisht, ekzistojnë revista të specializuara që merren me përpilimin e listave të femrave më të bukura, më të kërkuara apo më seksi.

Por, cilat janë femrat që konsiderohen më “hot” në botë?

Shfletoni fotogalerinë…

Tokat e bregut

Nga Koço Kokëdhima Qeveritë e Tiranës dhe kryetarët e partive të vjetra kanë grabitur sistematikisht tokat në bregdet. Me një…

Abissnet