Femra, ky është mashkulli perfekt për çdo shenjë të horoskopit

Dashi

Mashkulli Gaforre, i dashur dhe i zoti për një lidhje të fortë tërhiqet nga femrat e shenjës së Dashit, po ashtu të forta e të pavarura. Kërkon tërheqje fizike? Syno një mashkull Demi, Bricjapi ose Peshore. Çifti perfekt është me Shigjetarin. Kujdes, me Peshqit dhe Akrepat mund të hasni rivalitet dhe kontrast.

Demi

Mund të jeni një çift i ekuilibruar dhe me një tërheqje të madhe me mashkullin e shenjës së Dashit. Femra e shenjës së Demit në kërkim të familjes, mund ta gjejë partnerin perfekt në shenjën e Gaforres por edhe tek Peshorja e Virgjëresha, me të cilët ka të përbashkët sensin e prakticitetit.

Binjakët

Femra në shenjën e Binjakëve mund të shkojë në mënyrë perfekte me një mashkull Peshore, me të cilin ngjajnë në shijet për komfortin dhe të bukurën. Tërheqje fizike ka më shumë me Akrepin dhe Bricjapin por marrëdhënien më të lirë me Shigjetarin që me femrën Binjak ka të përbashkët dashurinë për udhëtimet dhe një jetë gjithnjë në lëvizje.

Gaforrja

Mashkulli Akrep që bën të bjerë në dashuri me të çdo shenjë të zodiakut, dorëzohet përballë një femre të shenjës së Gaforres. Ka një afinitet të mirë me Peshqit, Bricjapin, Dashin dhe Peshoren, me kusht që të mos bien në rutinë por të kenë gjithnjë stimuj të rinj. Mashkulli Luan? Po, por kujdes me xhelozinë.

Luani

Partneri perfekt për një grua në shenjën e Luanit? Ka shkëndija me Binjakët, Dashin, Akrepin dhe Demi, me të cilët ka tërheqje të fortë fizike, por jo stabilitet.

Virgjëresha

Në dukje e qetë, femra Virgjëreshë është e padeshifrueshme dhe shumë sensitive. Ajo mund të gjejë një partner pragmatik dhe bashkëpunues me mashkullin e shenjës së Demit, Virgjëreshës ose Peshores me të cilët ka edhe tërheqje të fortë seksuale.

Peshorja

Kimia perfekte është me mashkullin e shenjës së Dashit, me të cilin femra Peshore gjen një mundësi të mëdha për një raport plot stimë dhe tërheqje seksuale. Mund të jetë një çift me fat edhe për Binjakët, Gaforren, Luanin, Virgjëreshën, Peshoren, Shigjetarin dhe Ujorin. Vetëm flirt me Peshqit.

Akrepi

Zjarr me Dashin, Peshqit, Demin, Virgjëreshën dhe Binjakët, me të cilët ka një tërheqje që në shikimin e parë, por edhe kontraste. Ëmbëlsi me Gaforren. Entuziazëm dhe plotësim me mashkullin Luani e Shigjetari, te vetmit që mund të arrijnë t’i bëjnë ballë karakterit të vështirë të femrës Akrep.

Shigjetari

Afimitet me Dashin, Luanin dhe Peshoren. Tërheqje fizike me Akrepin, me kusht që të mos zihen për daljet e shpeshta mondane të femrës Shigjetar. Ujori me të cilin ka të përbashkët dashurinë për udhëtimet dhe të rejat, mund të jetë partneri perfekt, por kujdes xhelozinë.

Bricjapi

Bashkim i fortë me mashkullin Gaforre, të bazuar në ëmbëlsi, dashuri për familjen. Virgjëresha? Po, por rrezikojnë monotoninë. Kuptim i mirë edhe me Shigjetarin e Bricjapin.

Ujori

Shumë pika të përbashkëta me Virgjëreshën, Peshoren dhe Shigjetarin, duke sjellë një bashkim që nuk ka nevojë për fjalë. Mundësi të mira ka edhe me Ujorin dhe Peshqit.

Peshqit

Çift i lumtur me Dashin dhe Gaforren, me të cilët ka një kuptueshmëri të madhe. Kujdes me Akrepin dhe Shigjetarin: që të mos marrë fund kanë nevojë të kuptojnë dhe respektojnë nevojat reciproke.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet