Femra më e bukur në botë hyn në botën e sfilatave, debutoi në London Fashion Week (FOTO)

Thylane Blondeay është vajza që nga mediet franceze u pat konsideruar si vajza më e bukur në botë, pasi që atëherë qysh si gjashtë vjeçe, me fotografitë e saj pat magjepsur me bukurinë e saj.

Tashmë 16 vjeçe, ajo ka debutuar si modele në Javën e Modës në Londër, e cila ka nënshkruar një marrëveshje me IMG Models, dhe është e qartë se ajo po ec në një rrugë të famës, duke vlerësuar se në instagram ka 1.6 milionë ndjekës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet