Familja në foto cilësohet si më e bukura në botë

Foto 1 nga 11 Pas Para

Familja që shihni në këto foto është cilësuar si më e bukura në botë.

Bëhet fjalë për një çift të racave të ndryshme, ku burri është i bardhë si qumështi dhe bashkëshortja e tij ngjyrë çokollatë.

Ata janë gëzuar me një vajzë, një vogëlushe simpatike mulate që ka marrë nga të dy prindërit. Si burri ashtu edhe gruaja kanë tipare të bukura dhe një fytyrë simetrike.

Fotot kanë ngjallur komente të shumta në web dhe rrjetet sociale. Si gjithmonë njerëzit e hapur dhe anti-racistë shprehin admirim dhe komente pozitive, ndërsa nuk mungojnë as komentet raciste.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet