Familja Kardashian krijon fotosesionin e fundvitit (FOTO)

Foto 1 nga 16 Pas Para

Jemi në prag të festave të fundvitit dhe të gjithë duan të krijojnë fotosesione për t’i mbajtur kujtim në albumet fotografike.

Familja Kardashian e ka realizuar tashmë fotosesionin.

Ata janë shfaqur mjaft të thjeshtë, duke zgjedhur xhinset dhe ngjyrë e bardhë.

Shfletoni fotogalerinë tonë për t’u njohur me foto mahnitëse.

 

Të tjera

Abissnet