Familja Fejzullahu bashkohet në një foto

Siç dihet tashmë, Sabri Fejzullahu dhe i biri i tij, Ermali adhurohen për muzikën e tyre.

Ata njihen si familje këngëtarësh.

Bashkëshortja e Ermalit, Ariana ka publikuar foto në “Instagram” ku shihet familja Fejzullahu, së bashku.

Janë të gjithë mrekullueshëm.

Shikojeni!

 

Fotot e kryetarëve!

Koço Kokëdhima Është bërë “normale” tashmë që kryetarët e partive të vjetra shqiptare paguajnë qindra-mijëra dollarë për një foto me…

Abissnet