A është fejuar Rihanna? Këngëtarja fsheh unazën me diamante (FOTO)

Foto 1 nga 3 Pas Para


Këngëtarja ka “tronditur” rrjetin me format e saj perfekte. Por, a është fejuar Rihanna?.
Kjo është pyetja që çdokush ka bërë dhe akoma nuk ka një përgjigje. Këngëtarja nga Barbados është shfaqur të enjten mbrëma në koncertin e Jay-Z në Los Angeles dhe me veshjen e saj ka “çmendur” paparacët të cilët po mundoheshin t’i kapnin në foto unazën me diamante.
Rihanna ishte shumë e kujdesshme në këtë pjesë edhe po mundohej ta fshihte.

Fotot e kryetarëve!

Koço Kokëdhima Është bërë “normale” tashmë që kryetarët e partive të vjetra shqiptare paguajnë qindra-mijëra dollarë për një foto me…

Abissnet