Ermal Fejzullahu me bashkëshorten, më të bukur se kurrë

Ermali Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana janë ndër çiftet më të komentuar të “showbiz”-it.

Së fundmi Ariana ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram”.

Një panoramë e mrekullueshme e të dyve.

Shikoni foton…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet