Eni Koçi, thjesht e mrekullueshme! (FOTO)

Këngëtarja bukuroshe dhe mjaft e talentuar, Eni Koçi, e cila sjell shpesh hite muzikore, këtë herë ka publikuar një foto në “Instagram”, ku duket mjaft e thjeshtë dhe e bukur.

Siç mund ta shohim në foto ajo ka e veshur me një palë pantallona të gjera dhe bluzë të bardh.

“Nëse nuk e gjen dot dielli, bëhu dielli” ka shkruar Eni përbri fotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet