Emina Cunmulaj bën ndryshim drastik në look

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj është një ndër modelet e cila gëzon sukses në botë. Modelja, gjithmonë ka vëmendjen e mediave rozë. Ndërsa, ditën e sotme modelja ka habitur ndjekësit me një ndryshim të papritur në look.

Ndonëse jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokët e gjatë dhe të zinj, Emina i ka prerë flokët e shkurtra.

‘Liria vjen në mënyra të ndryshme’, shkruan modelja, e cila ka bërë një ndryshim drastik, madje mund të themi se nuk njihet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet