Elhaida Dani bën ndryshim rrënjësor në pamjen e saj (FOTO)

Foto 1 nga 2 Pas Para

Elhaida Dani njihet shumë pak për ndryshimet e saj në look dhe veshje.
Kohët e fundit, ajo është shfaqur edhe më fashioniste. Elegante, casual, e kuruar me natyralitet, Elhaida di ta ruajë origjinalitetin edhe kur i largohet atij pak më shumë.
Por ndryshe nga çdo herë tjetër, këtë herë ajo ka guxuar vërtet më shumë. Nëse jemi mësuar ta shohim dhe të besojmë se do të jetë një brune e përjetshme, në fakt gabohemi, sepse këngëtarja na tregoi të kundërtën. Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u kthyer në bjonde. Më tepër shihni fotot për të parë ndryshimin e saj si asnjëherë më parë.

Të tjera

Abissnet