Elbasan, taksisti tenton të rrëmbejë fëmijën (Emri)

Një taksist është denoncuar nga prindërit e një të mituri pasi dyshohet se ka tentuar të rrëmbejë këtë të fundit.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se taksisti 55-vjeçar, Sami Meta ka tentuar të rrëmbej fëmijën në qendër të qytetit. Denoncimi në polici është bërë nga prindërit.

Uniformat blu kanë reaguar duke kapur dhe shoqërua 55-vjeçarin.

Ende nuk ka një informacion zyrtarë nga policia por pritet zbardhja e ngjarjes dhe verifikimi i rastit në fjalë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Lapërdhosja e shtetit

Rezart Prifti Këto ditë të bukura Tetori në Shqipëri diskutohet si përherë për surealen, për të paprekshmen, për atë që…

Abissnet