Elbasan, taksisti tenton të rrëmbejë fëmijën (Emri)

aksident

Një taksist është denoncuar nga prindërit e një të mituri pasi dyshohet se ka tentuar të rrëmbejë këtë të fundit.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se taksisti 55-vjeçar, Sami Meta ka tentuar të rrëmbej fëmijën në qendër të qytetit. Denoncimi në polici është bërë nga prindërit.

Uniformat blu kanë reaguar duke kapur dhe shoqërua 55-vjeçarin.

Ende nuk ka një informacion zyrtarë nga policia por pritet zbardhja e ngjarjes dhe verifikimi i rastit në fjalë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet