E trishtë në Lushnjë, gjendet e vetëvarur në pemë 17-vjeçarja

Ka nisur me një ngjarje të trishtë mëngjesi i kësaj të enjteje në qytetin e Lushnjës.

Mësohet se një adoleshente 17-vjeçare me inicialet T.G., është gjetur e vetëvarur në një pemë në fshatin Stan Karbunar.

Kanë qenë familjarët që gjetën trupin e pajetë, të vetëvarur në një pemë në oborrin e shtëpisë.

Në momentin kur u konstatua nga të afërmit rreth orës 05:35 të mëngjesit, adoleshentja kishte ndërruar jetë.

Policia ka nisur veprimet hetimore për zbardhjen e shkaqeve që e çuan të ndjerën drejt vetëflijimit.

Aktualisht në pyetje po merren familjarët dhe të afërmit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet