E tmerrshme / Ja çfarë ndodh në Gjykatën e Tiranës. Sherr dhe gjakosje

Publikuar më 14. 11. 2017 nga Dionis Xhafa

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pranë Gjykatës së Tiranës.

Një çështje divorci ka bërë që të plasë sherri në ambjentet e gjykatës. Në këtë sherr janë përfshirë shumë persona, kurse ka pasur të plagosur dhe persona që kanë marrë goditje. Kështu përveç të përfshirëve në ngjarje që morën plagë, edhe një police u gjakos. Shihni pamjet dhe duket thuajse e pabesueshme ajo gjë e cila ka ndodhur.