E rëndë në Tiranë, punëtori bie nga godina e shkollës dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Tiranë, ku një punëtorë ka rënë nga godina  e një shkolle dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13.15 në rrugën e “Kastriotëve”.

Paraprakisht mësohet se viktima është shtetasi me inicialet E.L., 57 vjeç.

Informacion nga Policia:

Sot, me datë 29.01.2020, rreth orës 13:15, në rrugën ” e Kastriotëve” duke punuar , tek godina e  një shkolle  aksidentalisht  ka rënë nga lartësia shtetasi E.L, 57 vjeç, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet