E rëndë në Tiranë/ Burri bie nga lartësia, humb jetën rrugës për në spital

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një burrë ka humbur jetën pasi ka rënë nga lartësia e një ndërtese në rikonstruksion.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Saukut rreth orës 9.00.

Viktima është shtetasi me inicialet F.Z, 60 vjeç dhe bëhet e ditur se ai ka humbur jetën gjatë rrugës për në spital.

Informacion paraprak

Rreth orës 09:00, në zonën e Saukut në një objekt në rikonstruktim ka rënë nga lartësia në rrethana ende të paqarta shtetasi F. Z., 60 vjeç i cili gjatë rrugës për në spital ka ndërruar jetë.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Vija fatale e Ballkanit

Blerim Latifi Gjatë historisë, njerëzit në Ballkan kanë vuajtur nga një lloj fataliteti gjeopolitik. Ky fatalitet ka të bëjë me…

Abissnet