×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

E rëndë në Lushnje, djali godet me sëpatë babain

Në ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Lushnje, ku djali ka goditur me sëpatë babain e tij.

Nga informacioni paraprak mësohet se; sot rreth orës 08.00 në lagjen “Xhevdet Nepravishta” Lushnje, shtetasi D.V, 30 vjeç,  për motive të dobëta ka goditur me sëpatë babain e tij, shtetasin K.V, 67 vjeç.

Gjithashtu bëhet me dije se pasi ka goditur babain, shtetasi D.V është larguar nga vendngjarja por është kapur në flagrancë nga patrulla e policisë.

Policia bën me dije se 67-vjeçari ndodhet në Spitalin e Lushnjës nën kujdesin e mjekëve në gjendje të rëndë shëndetësore.

Lushnje/Informacion paraprak

Godet babain me sëpatë, kapet në flagrancë nga patrulla e policisë në tentativë për tu larguar.

Sot rreth orës 08:00 në lagjen “Xhevdet Nepravishta” Lushnje, shtetasi D.V, 30 vjeç,  për motive të dobëta ka goditur me sëpatë babain e tij, shtetasin K.V, 67 vjeç.

Pasi ka goditur babain, shtetasi D.V është larguar nga vendngjarja por është kapur në flagrancë nga patrulla e policisë e cila ishte në ndjekje të tij.

Shtetasi K.V ndodhet në Spitalin e Lushnjes nën kujdesin e mjekëve në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Ju kaurët keni lekë, ne jo!” Vrau mikun në makinë, zbardhet dëshmia e autorit: Më qëlloi me levë

“Ju kaurët keni lekë, ne jo!” Vrau mikun në makinë, zbardhet dëshmia e autorit: Më qëlloi me levë

Publikuar më 08.08.2020
Gjykata e Gjirokastrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me ...

Gjykata e Gjirokastrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Mihal Thimjon, i cili akuzohet se ka vrarë tre ditë më parë mikun e tij, Gëzim Saraçin. Mësohet se autori i krimit ka thënë para togave të zeza se gjithçka ka nisur pas një konflikti të çastit. “Saraçi me mori në shtëpi në […]

Lexo më shumë

Zbardhen vrasjet e Regis Runajt dhe Emiliano Ramazanit në Elbasan, u vranë nga dy persona të paguar (Emrat)

Zbardhen vrasjet e Regis Runajt dhe Emiliano Ramazanit në Elbasan, u vranë nga dy persona të paguar (Emrat)

Publikuar më 08.08.2020
Dy shtetas janë arrestuar nga Policia e Elbasanit, pasi dysh...

Dy shtetas janë arrestuar nga Policia e Elbasanit, pasi dyshohet që në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë vrarë disa ditë më parë Regis Runajn dhe Emiljano Ramazanin (këto të fundit miq me njëri-tjetrin). Uniformat blu bëjnë me dije se në pranga kanë rënë shtetasit: Xhuljano Hoxha 29 vjeç dhe Eulgen Halili 23 vjeç. Gjatë në konference […]

Lexo më shumë

Dalin momente nga atentati në Tushemisht/ Flet pronari i hotelit: Qëlluan drejt dhomës së djalit! Na rrezikohet jeta

Dalin momente nga atentati në Tushemisht/ Flet pronari i hotelit: Qëlluan drejt dhomës së djalit! Na rrezikohet jeta

Publikuar më 08.08.2020
Dy persona me kallashnikov dhe maskë kanë qëlluar me automat...

Dy persona me kallashnikov dhe maskë kanë qëlluar me automatik drejt makinave të parkuara dhe në drejtim të hotelit “Voloreka” në fshatin Tushemisht të Pogradecit. Ngjarja është shënuar rreth orës 04:40 minuta të 8 gushtit 2020 kur të gjithë kanë qenë në gjumë dhe jashtë ishte vetëm roja e hotelit. Mësohet se ky nuk është […]

Lexo më shumë

E rëndë në Durrës/ Burri ndërron jetë sapo del nga deti, ja dyshimet e policisë

E rëndë në Durrës/ Burri ndërron jetë sapo del nga deti, ja dyshimet e policisë

Publikuar më 08.08.2020
Një ngjarje e rëndë është regjistruar paraditen e sotme në D...

Një ngjarje e rëndë është regjistruar paraditen e sotme në Durrës, ku një person ka ndërruar jetë sapo ka dalë nga deti. Paraprakisht mësohet se shtetasi Sh.Xh., 64 vjeç pasi ka dal nga uji nuk është ndjerë mirë dhe dyshohet se ka pësuar arrest kardiak, e për pasojë ka ndërruar jetë. Durrës/Informacion paraprak Më datë […]

Lexo më shumë

Vlorë/ Zhduket e mitura, babai me lot në sy tregon telefonatën e fundit

Vlorë/ Zhduket e mitura, babai me lot në sy tregon telefonatën e fundit

Publikuar më 08.08.2020
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur tre ditë më parë në Vlorë, ku...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur tre ditë më parë në Vlorë, ku një vajzë e mitur 14-vjeç është larguar nga banesa e saj dhe ka humbur kontaktet me familjarët. Babai i vajzë së mitur në një deklaratë për mediat bën apel që të ndihmojnë në gjetjen e vajzës së tij. Ndër të tjera ai ka […]

Lexo më shumë

Kufomë gjysmë e dekompozuar, gjendet trupi i një 44-vjeçareje të mbytur në Vjosë

Kufomë gjysmë e dekompozuar, gjendet trupi i një 44-vjeçareje të mbytur në Vjosë

Publikuar më 08.08.2020
Një 44-vjeçare është gjetur e mbytur në ujërat e Vjosës në M...

Një 44-vjeçare është gjetur e mbytur në ujërat e Vjosës në Memaliaj. Është mësuar se një i ri ka gjetur trupin gjysmë të dekompozuar në lumë dhe menjëherë ka njoftuar policinë. Pas njoftimit në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe Policia e Tepelenës, që kanë nxjerrë nga ujërat e lumit trupin e pajetë të 44-vjeçares […]

Lexo më shumë

Qëlluan rreth 100 herë, detaje nga të shtënat me armë zjarri në Pogradec, autorët mesazh pronarit

Qëlluan rreth 100 herë, detaje nga të shtënat me armë zjarri në Pogradec, autorët mesazh pronarit

Publikuar më 08.08.2020
Detaje të reja janë zbuluar pas ngjarjes së ndodhur në një h...

Detaje të reja janë zbuluar pas ngjarjes së ndodhur në një hotel në Pogradec në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku të shtëna me armë zjarri u regjistruan drejt makinave në parking. Burime bëjnë me dije se autorët kanë qëlluar me breshëri plumbash mbi 100 herë drejt automjeteve të parkuara duke shkaktuar dëme […]

Lexo më shumë

Sekuestrohet shuma marramendëse në Kakavjë, procedohen tre të huaj dhe një shqiptar

Sekuestrohet shuma marramendëse në Kakavjë, procedohen tre të huaj dhe një shqiptar

Publikuar më 08.08.2020
Policia Kufitare e Kakavijës parandaloi dhe goditi dy raste ...

Policia Kufitare e Kakavijës parandaloi dhe goditi dy raste të tentativës për transfertë të paligjshme të parave, 1 rast të trafikimit të mjeteve motorike dhe 1 rast për shkelje të ligjit për Kontrollin Kufitar. Procedohen penalisht 4 shtetas (dy shtetas grekë, një shtetas italian dhe një shtetas shqiptar). Sekuestrohen në cilësinë e provës materiale 30600 […]

Lexo më shumë