E rëndë në Durrës, makina përplas për vdekje dy këmbësor

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës.

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e stome në rrugën e ish-kënetës në Durrës.

Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje dy këmbësorë, identiteti i të cilëve nuk bëhet ende i ditur. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe një hetim ka nisur për zbardhjen e aksidentit.

Drejtuesi i automjetit tip “Benz” që përplasi këmbësorët, është ndaluar nga policia.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet