E rëndë në Dukagjin, bie në greminë efektivi i RENEA-s (Emri)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në malin e Zorgjit në Dukagjin.

Mësohet se efektivi i RENEA-s Beldar Beluli ka rënë në greminë, ku për pasojë ka dëmtuar të dyja këmbët.

Forcat e policisë dhe ato të RENEA-s janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Pritet që të bëhet edhe ndërhyrja nga ajri, por mësohet se nxjerrja e tij është e vështirë.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet