E rëndë/ 24-vjeçari shqiptar humb jetën në aksident në SHBA

Një 24-vjeçar shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një aksident në Detroit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Aleksandër Veshaj jetonte prej vitesh me familjen e tij në SHBA. Babai i tij ka dhënë lajmin e hidhur nëpërmjet një postimi në rrjetin social facebook.

Përmes dhimbjes dhe pikëllimit të thellë lajmërojmë komunitetin tonë se sot 2-15-20 u nda nga jeta Aleksandër Lum Veshtaj në moshën 24-vjeçare në një aksident në mëngjes”, shkruan Lum Veshtaj babai i viktimës.

Lajm mortor nepermjet dhimbjes dhe pikllimit te thelle lajmrojm komunitetin tone se sot 2-15-20 u nda nga jeta…

Posted by Lum Veahtaj on Saturday, February 15, 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet