×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

aksident
E përplas makina në Kavajë, vdes çiklisti

Një aksident i rëndë është raportuar pasditen e sotme në rrugën dytësore të Malit të Robit, automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52 vjeç.

Si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë çiklisti 52-vjeçar.

Kavajë/Informacion Paraprak

Rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52 vjeç.

Si pasojë e përplasjes, çiklisti shtetasi G. L si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Drejtuesi i automjetit shtetasi B. F është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aksident tragjik në autostradën Tiranë-Durrës, humb jetën 30-vjeçarja (DETAJE)

Aksident tragjik në autostradën Tiranë-Durrës, humb jetën 30-vjeçarja (DETAJE)

Publikuar më 14.07.2020
Një aksident i rëndë me pasoja fatale ka ndodhur rreth një o...

Një aksident i rëndë me pasoja fatale ka ndodhur rreth një orë më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Një automjet me drejtuese shtetasen E.D, gjatë udhëtimit në rrugën dytësore Durrës-Tiranë, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga. Si pasojë e përplasjes 30-vjeçarja fatkeqësisht ka humbur jetën. Njoftimi i Policisë: Tiranë/Informacion paraprak Më datë 14.07.2020, rreth orës […]

Lexo më shumë

Trafik droge dhe organizatë kriminale/ OFL i dërgon formularin katër “të fortëve” të Shkodrës (EMRAT)

Trafik droge dhe organizatë kriminale/ OFL i dërgon formularin katër “të fortëve” të Shkodrës (EMRAT)

Publikuar më 14.07.2020
Operacioni Forca e Ligjit kësaj rradhe ka zbritur në Shkodër...

Operacioni Forca e Ligjit kësaj rradhe ka zbritur në Shkodër, ku i ka dërguar formularin e deklarimit katër eksponentëve kriminal në këtë qytet. OFL i ka dërguar formularin e deklarimit: Ladio Bracit, banues në Shkodër, i dënuar për veprat penale “Trafikimi i narkotikëve” dhe “Organizata Kriminale”; Artur Ndojës, banues në Shkodër, i dënuar në Itali […]

Lexo më shumë

Operacioni “Akciza”/ Goditet grupi që kontrabandonte mallra në Tiranë, arrestohen 2 persona (DETAJE)

Operacioni “Akciza”/ Goditet grupi që kontrabandonte mallra në Tiranë, arrestohen 2 persona (DETAJE)

Publikuar më 14.07.2020
Seksioni për Krimin Ekonomik dhe Financiar në Policinë e Tir...

Seksioni për Krimin Ekonomik dhe Financiar në Policinë e Tiranës,  ka finalizuar operacionin e koduar “Akciza” bazuar në goditjen e veprimtarive kriminale në fushën e kontrabandës me mallra për të cilat paguhet akcizë. Si pasojë në kuadër të këtij operacioni është bërë arrestimi i shtetasve L.T dhe A.M si dhe u shpall në kërkim shtetasi […]

Lexo më shumë

Operacioni “Danubi”/ Trafikonin klandestinë, arrestohen 5 shtetas dhe në kërkim 8 të tjerë (EMRAT)

Operacioni “Danubi”/ Trafikonin klandestinë, arrestohen 5 shtetas dhe në kërkim 8 të tjerë (EMRAT)

Publikuar më 14.07.2020
Pas një hetimi disa mujor, policia e Durrësit ka arritur që ...

Pas një hetimi disa mujor, policia e Durrësit ka arritur që të godasë një rrjet kriminal i vili trafikonte klandestinë. Në bazë të operacionit “Danubi”, u arrestuan 5 shtetas dhe u shpallën në kërkim 8 të tjerë. Bëhet me dije se shtetasit e arrestuar nga policia janë: Mirdash Xhani, Ijaz Berisha, Igli Gripshi, Elton Baroka, […]

Lexo më shumë

Foto-Emri/ Kush është lezhjani i arrestuar në Greqi me heroinë? Arratisja nga burgu grek dhe dënimi për vrasje në Shqipëri

Foto-Emri/ Kush është lezhjani i arrestuar në Greqi me heroinë? Arratisja nga burgu grek dhe dënimi për vrasje në Shqipëri

Publikuar më 14.07.2020
Agim Margegaj është shqiptari i arrestuar dje në Greqi pas a...

Agim Margegaj është shqiptari i arrestuar dje në Greqi pas arratisjes nga burgu. 43-vjeçari nga Lezha përfitoi nga leja disa ditore e qëndrimit jashtë dhe nuk u kthye më në qeli deri sa u arrestua me 5.5 kg kokainë. Ai vuante dënimin me burgim te përjetshëm për vrasje me dashje, tentativë për vrasje më shumë […]

Lexo më shumë

Akuzohet për grabitjen e bujshme në Rinas, flet nga arratia i shumëkërkuari Tao Çela: Ja ku isha kur ndodhi ngjarja

Akuzohet për grabitjen e bujshme në Rinas, flet nga arratia i shumëkërkuari Tao Çela: Ja ku isha kur ndodhi ngjarja

Publikuar më 13.07.2020
Talo Çela është sot një nga më të kërkuarit e policisë shqip...

Talo Çela është sot një nga më të kërkuarit e policisë shqiptare. 49-vjeçari nga Elbasani është akuzuar si një nga pjesëmarrësit e grabitjeve të parave në aeroportin e Rinasit dhe është i vetmi person në kërkim për këto ngjarje. Ai ka dhënë sot një intervistë nga arratia ekskluzivisht për emisionin “Uniko” nga Spartak Koka në […]

Lexo më shumë

Zgjat pak aventura e shqiptarit të dënuar përjetë, si u arrestua me 5 kg heroinë pas arratisjes spektakolare në Greqi

Zgjat pak aventura e shqiptarit të dënuar përjetë, si u arrestua me 5 kg heroinë pas arratisjes spektakolare në Greqi

Publikuar më 13.07.2020
Një 43-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke nën...

Një 43-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke nën akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës. Sipas mediave greke departamenti i anti-drogës të Atikës vuri në pranga Agim Margegaj në zonën Artemidha të Athinës, gjatë një operacioni ku iu sekuestrua lënda narkotike prej 5 kg heroinë e pastër, e mbërritur në Athinë nëpërmjet Kakavijës me një […]

Lexo më shumë

E ngjashme me një histori filmi, italiani vret tutorin shqiptar pasi dashurohet me prostitutën

E ngjashme me një histori filmi, italiani vret tutorin shqiptar pasi dashurohet me prostitutën

Publikuar më 13.07.2020
Një 52-vjeçar italian kishte rënë në dashuri me një prostitu...

Një 52-vjeçar italian kishte rënë në dashuri me një prostitutë dhe dëshironte ta shpëtonte atë nga tutorët shqiptarë. Kjo histori e ngjashme me skenarin e një filmi hollywoodi pati një fund tragjik pasi përfundoi me vdekjen e tutorit shqiptar Halim Margjekaj. Kjo histori e ndodhur disa vite më parë raporton gazeta italiane “Il mattino” doli […]

Lexo më shumë