E paparë! Duterte dhe Kim Jong Un “takohen” në Hong Kong

Foto 1 nga 8 Pas Para

Në Hong Kong, janë “takuar” lideri i Koresë së Veriut Kim Jong Un dhe presidenti i Filipineve Rodrigo Duterte.

Në fakt, nuk bëhet fjalë për takim mes dy liderëve politikë, por të sozive të tyre. Njerëzit janë mbledhur për të vërejtur sozitë dhe me siguri që iu duket interesant dhe e magjishme sesa ngjajnë këta dy persona me liderët realë.

Shikoni fotografitë dhe shijojini.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet