E fundit/ Përfshihet në flakë magazina e pallatit në Tiranë

Magazina e një pallati është përfshirë në flakë në rrugën “Dritan Hoxha” në Tiranë.

Mësohet se zjarri është ndezur si pasojë e një shkëndije elektrike në një biznes. Sakaq raportohet vetëm për dëme materiale.

Zjarrfikësaj nddodhet në vendin e ngjarjes dhe ka neutralizuar flakët.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet