×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

E rëndë/ Mbytet një pushues tek Shkëmbi i Kavajës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbasditen e kësaj të premteje në Durrës. Rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës, shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po vijon hetimet.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës, shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“I shkonte në shtëpi të afërmes sonë, e vramë për nderin e familjes”, zbardhet dëshmia e vëllezërve që ekzekutuan taksistin

“I shkonte në shtëpi të afërmes sonë, e vramë për nderin e familjes”, zbardhet dëshmia e vëllezërve që ekzekutuan taksistin

Publikuar më 06.08.2020
Dy vëllezërit Sajmir dhe Arsil Shera kanë pranuar vrasjen e ...

Dy vëllezërit Sajmir dhe Arsil Shera kanë pranuar vrasjen e taksistit të moshuar Abdulla Budlla tre ditë më parë. Sipas vëllezërve Shera, i moshuari kryente veprime të pahijshme ndaj një të afërmes së tyre dhe i shkonte në shtëpi, kur djemtë e familjes nuk ndodheshin aty. Në dëshminë e dhënë në polici, dy vëllezërit janë […]

Lexo më shumë

“Më shau, më qëlloi dhe e qëllova”/ Zbardhet dëshmia e autorit që vrau mikun në Gjirokastër

“Më shau, më qëlloi dhe e qëllova”/ Zbardhet dëshmia e autorit që vrau mikun në Gjirokastër

Publikuar më 06.08.2020
I dyshuari kryesor për krimin e rëndë që ndodhi një ditë më ...

I dyshuari kryesor për krimin e rëndë që ndodhi një ditë më parë në Gjirokastër, Mihal Thimjo, ka dhënë dëshminë e tij para grupit hetimot. “Më shau dhe ofendoi, më qëlloi dhe e qëllova”, tha Thimjo në dëshminë e tij. Mësohet se mes Thimjos dhe viktimës kishte një njohje të vjetër familjare. Ata kishin pasur […]

Lexo më shumë

Të shtëna me armë zjarri në Durrës

Të shtëna me armë zjarri në Durrës

Publikuar më 06.08.2020
Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë të enjte në D...

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë të enjte në Durrës. Policia njofton se janë arrestuar autorët e dyshuar, shtetasit me inicialet D. M., 34 vjeç dhe K. M., 49 vjeç, banues në Durrës, për veprat penale “Armëmbajtja pa leje” dhe “Prishja e qetësisë publike”. Këta dy shtetas dyshohet se kanë qëlluar në ajër […]

Lexo më shumë

Njëri prej tyre i dënuar më parë/ Kush janë dy vëllezërit e dyshuar për vrasjen e taksistit në Fushë-Prezë (FOTO)

Njëri prej tyre i dënuar më parë/ Kush janë dy vëllezërit e dyshuar për vrasjen e taksistit në Fushë-Prezë (FOTO)

Publikuar më 06.08.2020
Këta janë dy vëllezërit Sajmir dhe Arsil Shera, të cilët ran...

Këta janë dy vëllezërit Sajmir dhe Arsil Shera, të cilët ranë në prangat e Policisë pasi akuzohen për vrasjen e taksistit 71-vjeçar Abdulla Budlla. Kujtojmë që ky i fundit u gjet i pajetë pak metra larg mjetit të tij pasditen e të hënës. Dyshohet se ai është vrarë më parë me breshëri kallashnikovi. Njëri prej […]

Lexo më shumë

Arrestimi i dy vëllezërve që ekzekutuan taksistin vë në pranga dhe një biznesmen, çfarë i gjeti Policia gjatë kontrollit në ambientet e biznesit

Arrestimi i dy vëllezërve që ekzekutuan taksistin vë në pranga dhe një biznesmen, çfarë i gjeti Policia gjatë kontrollit në ambientet e biznesit

Publikuar më 06.08.2020
Operacioni i zhvilluar për arrestimin e dy autorët të dyshua...

Operacioni i zhvilluar për arrestimin e dy autorët të dyshuar të vrasjes së Abdulla Budllës tre ditë më parë në Fushë-Prezë, ka vënë në pranga edhe një 29-vjeçar, pasi policia gjeti në biznesin e tij armë zjarri, lëndë narkotike, dollarë e franga zvicerane. Policia bëri me dije se gjatë zhvillimit të operacioni “Brothers” dhe kontrolleve […]

Lexo më shumë

Vrasja e taksistit në Prezë, arrestohen dy vëllezër (Emrat)

Vrasja e taksistit në Prezë, arrestohen dy vëllezër (Emrat)

Publikuar më 06.08.2020
Janë arrestuar nga policia dy autorët e dyshuar të vrasjes s...

Janë arrestuar nga policia dy autorët e dyshuar të vrasjes së Abdulla Budllës tre ditë më parë në Fushë-Prezë. Burime konfirmojnë se të arrestuarit janë dy vëllezër Arsil dhe Sajmir Shera. Uniformat blu njoftojnë se gjatë operacionit u sekuestrua edhe mjeti që kanë përdorur dy vëllezërit për të kryer krimin. Kujtojmë se 71-vjeçari u ekzekutua […]

Lexo më shumë

Gjirokastër/ Masakroi me sende të forta 57-vjeçarin brenda kamionçinës, arrestohet autori (EMRI)

Gjirokastër/ Masakroi me sende të forta 57-vjeçarin brenda kamionçinës, arrestohet autori (EMRI)

Publikuar më 06.08.2020
Një ditë pas ngjarjes së rëndë që tronditi Gjirokastrën ësht...

Një ditë pas ngjarjes së rëndë që tronditi Gjirokastrën është arrestuar autori i vrasjes së 57-vjeçarit, Gëzim Saraçi. Në pranga ka përfunduar Mihal Thimjo, 33-vjeç nga fshati Derviçan në Gjirokastër. Raportohet se ai është arrestuar gjatë orëve të natës, teksa ishte duke udhëtuar me makinën e tij. Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi mbasditen e […]

Lexo më shumë

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën një person (DETAJE)

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën një person (DETAJE)

Publikuar më 05.08.2020
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan,...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku sipas raportimeve paraprake një person ka humbur jetën. Bëhet me dije se makina ka përplasur për vdekje një të moshuar. Mësohet paraprakisht se drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja. Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe është vënë edhe në ndjekje të […]

Lexo më shumë