E dashura e Neymar, mbretëresha e karnavaleve në Rio (FOTO)

Publikuar më 12. 02. 2018 nga Xhentila Gjoshi

Neymar dhe Bruna Marquezine janë në një lidhje të gjatë së bashku edhe pse pas transferimit të yllit brazilian te PSG pati një krisje në marrëdhënien e tyre, ata janë sërish bashkë.
Bukuroshja Bruna Marquezine nuk mund të mungonte në karnavalet e Rios dhe në mediat sociale është vlerësuar si mbretëresha e tyre.
Veshja e saj, që i nxirrte në pah hiret e saj, është pëlqyer pa masë nga ndjekësit e saj në “Instagram”.