E bujshme, Handanoviç drejt largimit, do ta zëvendësojë Strakosha?

Samir Handanoviç duket se do të luajë sezonin e fundit te ekipi i Interit. Zikaltërit po kërkojnë një sulmues ideal dhe që bind. Media italiane “Gazatta Della Sport”, shkruan se pasuesi i 34-vjeçarit do të jetë portieri i kombëtares së Shqipërisë Thomas Strakosha.

Gjithsesi, për Strakoshën Lacio ka pretendime të mëdha. Ndërsa për zëvendësimin e Handanoviç mbeten si alternativa portieri i Kaljarit Kranjo dhe portieri i PSG, Areola.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Edhe unë

Koço Kokëdhima Nisma #Edheunë, e frymëzuar nga deklarata e mjeshtrit të mirënjohur Bujar Kapexhiu për të bojkotuar 30 qershorin, prej ditësh…

Abissnet