Dua Lipa nxjerr në shitje bluzën e krijuar për të prekurit nga tërmeti, ja sa kushton (Foto)

Këngëtarja e famshëm me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka gjetur një formë mjaft të veçantë për t’ju ardhur në ndihmë personave të prekur nga tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri.

Dua ka menduar krijimin e një bluze, e cila do të shitet dhe të ardhurat e mbledhura nga shitja e tyre do t’ju vijë në ndihmë familjeve të prekura. Në fakt ajo tanimë e ka krijuar bluzën dhe e ka nxjerr atë në shitje.

Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes postimeve në “Instagram” dhe “Instastory”, ku duket bluza që do të shitet.

Siç mund ta shohin edhe në foto, bluzat do të jenë të bardha, në krye shkruhet “Dua Lipa” me ngjyra, ndërsa në mes të saj shkruhet “Pray for Albania”, në formën e një rrethi që vjen në mbyllje.

Dua bën të ditur se kjo bluzë është me një sasi të kufizuar dhe se një e tillë kushton 45 dollarë.

Gjithashtu këngëtarja me famë botërore tregon linkun ku mund të blihen dhe se dërgesat do të nisin në mesin e janarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Darka e gabuar!  

Uran Krasniqi Dy kryeministrat, ai i Shqipërisë Edi Rama dhe ai i Kosovës Ramush Haradinaj, pritet të takohen në gjyq….

Abissnet