Dua Lipa, më joshëse se kurrë e veshur me të zeza (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, u shfaq mjaft e bukur dhe seksi në publikimin e saj të fundit, në Instagram!

Mban veshur një fustan të shkurtër, të zi i cili ia tregon mjaft bukur linjat e saj trupore.

Ka edhe një çantë mjaft të vogël që e mban në dorë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet