Donte të dukej si kukulla Barbi, 22-vjeçarja shpërfytyrohet pas 15 ndërhyrjeve (Foto)

Një vajzë 22 vjeç ka kryer plot 15 ndërhyje plastike për të ndryshuar pamjen e saj dhe për t’u shndërruar në një kukull Barbi.

Ajo ka bërë publike në rrjetet sociale ndryshimin drastik që ka pësuar pas ndërhyrjeve të ndryshme që ka kryer në pjesë të ndryshme të trupit.

Studentja 22-vjeçare, Andrea Ivanova, nga Bullgaria, ka pohuar se i ka ndërmarrë këto operacione në një afat kohor një vjeçar dhe e gjitha kjo për t’u dukur si kukulla Barbi.

Ajo gjithashtu është shprehur se Barbi ka qenë kukulla e preferuar në fëmijërinë e saj dhe se gjithmonë ka ëndërruar që të dukej si ajo.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet