Tifozi hyri në fushë gjatë ndeshjes për të takuar Ronaldon, nxirret jashtë nga siguria (Video)

Pas lojës jo të mirë të bërë nga Juventusi dje, Cristiano Ronaldo, nuk ishte në formë aq sa duhej ndaj Lionit.

Nga fundi i ndeshjes, Ronaldo u rrëzua dhe për këtë gjë kërkoi një penallti, por arbitri nuk e akordoi. Dukej situata që ishte shumë e tensionuar dhe në minutat shtesë të lojës, në fushë hyri një tifoz që donte të takonte Ronaldon i cili nuk reagoi aspak mirë ndaj tij.

Cristiano Ronaldo donte që ta largonte dhe e tërhoqi duke i treguar që duhet të dilte jashtë. Tifozi i është ulur në gjunjë futbollistit portugez dhe ndoshta është munduar ose ka dashur të bëj një foto me yllin portugez. Gjatë atyre momenteve ai është tërhequr nga siguria dhe është nxjerrë jashtë fushës.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet