×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, mësoni çfarë rezervojnë yjet pr ju sot

Dashi

Sot do jetë një ditë e mirë në të gjitha drejtimet. Në dashuri, kushtojini vëmendje diskutimeve, ndoshta ka diçka që nuk ju përshtatet dhe dëshironi të sqaroheni. Në punë, nëse ka ndonjë problem, është më mirë ta zgjidhni atë sa më shpejt që të jetë e mundur.

Demi

Do të ketë disa momente tensioni në dashuri për shkak të Hënës në opozitë kështu që përpiquni të jeni të kujdesshëm. Në punë do të jeni në gjendje të kapërceni një krizë ekonomike.

Binjakët

Nëse duhet të sqaroni diçka në dashuri, bëjeni këtë të hënë pasi ditë tjerët Hëna nuk do jetë në favorin tuaj. Edhe në punë zgjidhjet që gjeni nuk duken të duhurat. Ju jeni shumë i stresuar dhe i trazuar.

Gaforrja

Sot do të keni një rimëkëmbje të mirë emocionale krahasuar me ditët e mëparshme. Në dashuri, nëse ka çështje të për të diskutuar flisni tani. Ju jeni të zënë në punë, dhe është koha për të treguar vlerat tuaja.

Luani

Sot favorizohen takime dhe njohje të reja: beqarët duhet të dalin. Në punë jeni pak të lodhur.

Virgjëresha

Në dashuri, gjërat shkojnë mirë, problemet e vetme mund të lindin me disa persona që keni pasur raporte në të kaluarën. Mundohuni të jeni të sinqertë. Në punë, vlerësoni mirë propozimet e reja.

Peshorja

Këtë të hënë do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje historive që kanë lindur tani. Nëse po përballeni me një ndryshim, mos harroni se lënia e caktuar për të pasigurtën nuk është një zgjedhje e mençur.

Akrepi

Pritet një ditë interesante. Në dashuri, gjërat shkojnë mirë si për ata në një çift ashtu edhe për ata vetëm, sepse mund të ketë takime interesante. Në punë ekziston dëshira për të ndryshuar.

Shigjetari

Mundohuni të mos lejoni askënd të ndërhyjë në historinë tuaj të dashurisë. Ju keni Mërkurin në anën e kundërt dhe ky fakt mund të provokojë diskutime edhe për gjëra të parëndësishme. Mund të ketë një ngadalësim në punë.

Bricjapi

Ditë e nënshtruar në dashuri dhe për më tepër ju jeni gjithashtu pak pesimist. Në punë, mund të lindë një diskutim me dikë. Ndoshta ju jeni shumë i zënë dhe kjo ju bën të nervozoheni.

Ujori

Ditë e tensionuar dhe nervoze në dashuri në të cilën mund të përjetoni një krizë të vogël për shkak të Hënës. Në punë, përpiquni të jeni të kujdesshëm në çështje të rëndësishme.

Peshqit

Hëna e favorshme ju ndihmon në dashuri deri në pikën që mund të rekuperoni edhe një marrëdhënie. Në punë, një telefonatë e rëndësishme mund të vijë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Horoskopi ditor, e premte 5 mars 2021

Horoskopi ditor, e premte 5 mars 2021

Publikuar më 05.03.2021
Dashi Filloni ditën tuaj fuqimisht dhe përpiquni të shfrytëz...

Dashi Filloni ditën tuaj fuqimisht dhe përpiquni të shfrytëzoni çdo mundësi që ju është paraqitur për të korrigjuar gabimet ose për të zgjidhur problemet e së kaluarës. Demi Sot do të keni shumë mundësi dhe duhet të jeni vigjilentë për të shfrytëzuar sa më shumë prej tyre. Gjithashtu, disa ngjarje të lumtura të papritura do […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 4 mars 2021

Horoskopi ditor, e enjte 4 mars 2021

Publikuar më 04.03.2021
Dashi Vetëm për shkak se dikush ka një ide tjetër, nuk do të...

Dashi Vetëm për shkak se dikush ka një ide tjetër, nuk do të thotë se është një ide më e mirë. Mendimi i pavarur gjithmonë duhet të inkurajohet. Mos u shqetësoni nëse njerëzit ju akuzojnë se jeni mendjembyllur. Demi Kjo nuk është një ditë shumë e mbarë për suksese financiare, prandaj mos e prekni portofolin […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 mars 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 mars 2021

Publikuar më 03.03.2021
Dashi Nëse ndiheni të lënë pas si pasojë e suksesit të një t...

Dashi Nëse ndiheni të lënë pas si pasojë e suksesit të një tjetri, mos u shqetësoni, çdokush do e ketë momentin e tij. Me rëndësi është që të mos hiqni dorë nga dëshira për të përparuar. Demi Mundohuni të kaloni më shumë kohë në natyrë nesër. Bëni një shëtitje të gjatë jashtë. Kjo do t’ju […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 2 mars 2021

Horoskopi ditor, e martë 2 mars 2021

Publikuar më 02.03.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kenë fat me financat....

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kenë fat me financat. Do t’ju shlyejnë një borxh, të cilin kishit kohë që jua kishin marrë. Sa i përket anës shëndetësore do të ndiheni mjaft mirë. E vetmja gjë që do t’ju shqetësojë gjatë ditës së nesërme do të jetë humori jo i mirë i një […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 1 mars 2021

Horoskopi ditor, e hënë 1 mars 2021

Publikuar më 01.03.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohet ta kalojnë dit...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohet ta kalojnë ditën në relaks. Ecni përpara dhe mos i lejoni problemet e pazgjidhura t’ju prishin ditën. Ka gjasa që pasdite, jeta juaj të marrë një kthesë të papritur, e cila do t’i hapë rrugën rritjes suaj në karrierë. Demi Disa Dema do të duhet të përzgjedhin mes […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 26 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e premte 26 shkurt 2021

Publikuar më 26.02.2021
Dashi Mos lejoni që t’iu vënë përpara situatat! Vetëm nëse d...

Dashi Mos lejoni që t’iu vënë përpara situatat! Vetëm nëse do të ruani kthjelltësinë e duhur, do arrini që t’ia dilni. Mund të ketë diskutime të forta në çift, por mundohuni që të jeni sa më fleksibël. Ata që janë vetëm, do të jenë të detyruar të ndërpresin një njohje të nisur prej pak kohësh, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Publikuar më 25.02.2021
Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetës...

Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetësuese për të lindurit në këtë shenje. Megjithatë, tregoni më shumë kujdes me disa informacione që mund të bëjnë ndryshime të mëdha në jetën tuaj. Me çështjet e dashurisë duhet më shume angazhim. Demi Sapo të zgjoheni këtë mëngjes, mund të zbuloni një ndryshim që […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Publikuar më 24.02.2021
Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një...

Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një çifti, e mbushur me gjeste të vogla që janë të këndshme për të qenë së bashku. Shijojeni ditën dhe mos e lodhni veten me mendimet për të ardhmen. Zemrat e vetmuara do të bëjnë mirë të dëgjojnë këshillat e një shoku për një […]

Lexo më shumë