Ditë e ftohët! Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

Vendi ynë që në orët e para të ditës do të mbizotërohet nga mot i kthjellët, por gjatë pasdites dhe orëve të mbrëmjes vranësirat do të bëhen të dukshme zë zonat Veriore dhe Lindore të territorit shqiptar.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të mbeten të pandryshuara në mëngjes, por rriten në mesditë duke luhatur vlerat minimale dhe maksimale -2 gradë C deri në 16 gradë C.

Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Verioir duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet