Dibër, vogëlushja bie nga shkallët, në luftë me jetën

Një vajzë 2 vjeçe nga Dibra u dërgua në spital në gjendje të rëndë për jetën pasi u rrëzua në shkallët e pallatit ku jetonte. Ajo ishte duke luajtur në shkallët e katit të dytë, kur u rrëzua dhe mori lëndime serioze. Familjarët e kanë transportuar menjëherë në spital. Gjendja e saj është e rëndë.

“Më datë 16.05.2018, është aksidentuar duke luajtur në shkallët e katit të dytë në banesën e saj, shtetasja e mitur  H.B, vjeç 2 e cila ndodhet në spital, në gjendje të rëndë. Materialet u referuan në Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër, për ngjarje aksidental”, thuhet në njoftim.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet