Denoncimi/ “Ja si më grabitën. Denoncova hajdutin, por policia e la të lirë!”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar denoncimin e një qytetari, i cili ngre hije dyshimi mbi policinë.

Ai thotë se pasi e denoncoi në polici hajdutin që i kishte vjedhur dy tapete, duke bashkëngjitur videon e ngjarjes, hajduti të nesërmen doli nga burgu.

Statusi i plotë i Berishës

Çunat e krimit lirojne hajdutin e mire!

Lexoni mesazhin e pronarit dixhital. sb

“Zoti kryminister ju peshendes jam Pronari i nje lavazhi me kan vjedhur dy tapete me vlere 400 milek e kam kap vete hajduti nepermjet kamarave e kap hajduti telfonoje policine 129 me sjell nje patrull e marin hajduti e cojne ne polici edhe un shkoj jap deklaraten kur un shof hajduti del te nesermen nga burgu. po te jap kte vidio qe ta shpendashe njecik te lutem se ma shtet i nyt skam pa me ja u kap hajdutit veq per ta mar ne pytje kann .!!

Hajduti quhet Dorjan Sharmataj..!”

Të tjera

Leksioni i Studentëve

Nga Zef Bushati Përtej kryefjalës së këtyre ditëve “student” dhe përpjekjeve të kuptueshme për pronësimin politik të protestës, e cila…

Abissnet