Demi Rose tregon sekretin për të pasmet e saj (FOTO)

Foto 1 nga 7 Pas Para

Format fizike të 22-vjeçares Demi Rose kanë ndryshuar me kalimin e kohës, e ndryshimi më i dukshëm është tek të pasmet e saj.
Në një krahasim mes fotove të para të bëra publike e atyre më të fundit vërehet një ndryshim i madh i aseteve të Demi Rose.
Bukuroshja nga Birmingham ka treguar edhe sekretin që ka sjellë këtë ndryshim, jo pak misterioz.
“Gjenet, shumë punë në palestër dhe një dietë të balancuar”, ka thënë ajo për The Sun.

Të tjera

Abissnet