Demi Rose, superseksi në brigjet e Afrikës (FOTO)

Foto 5 nga 5 Pas Para

Modelja 22-vjeçare, Demi Rose Mawby është parë teksa pushon në Cape Verde.

Bukuroshja, nëpërmjet disa fotove që ka publikuar në “Instagram” ka treguar linjat e saj seksi, ndërsa shijon rrezet e diellit në bregdet.

Sensulaiteti i saj nuk lë kurrë për të dëshiruar.

Të tjera

Ku po shkojmë?

Nga Koço Kokëdhima Fondi Monetar Ndërkombëtar ishte mjaft i ashpër dhe kritik në raportin e parë të programit të post…

Abissnet