×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Debate dhe ndarje, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Dashi

Jeta ne çift do jete si një ëndërr gjate kësaj dite. Do përjetoni emocione te vazhdueshme pranë partnerit tuaja dhe do e dashuroni akoma me tepër jetën. Beqaret me ne fund do fillojnë një histori dashurie pasionante dhe te qëndrueshme. Ne planin financiar Venusi do ju shtyje te tregoheni te paarsyeshëm. Priten tronditje te mëdha, prandaj bëni kujdes.

Demi

Jeta juaj ne çift do jete e turbullt gjate gjithë kësaj dite. Nuk do merreni vesh për asgjë me atë qe keni ne krah dhe ne çdo moment do doni te dale e juaja. Beqaret do realizojnë takimet e ëndërruara prej kohesh dhe shume shpejt do e ndryshojnë edhe statusin. Financat do jene te këqija, çka do ju mërzitë tej mase. Paratë duhet t’i menaxhoni gjithë kohës me maturi.

Binjaket

Për pjesën me te madhe te çifteve, sot do jete një dite e qete. Për çdo gjë do flisni hapur me partnerin dhe nuk do mbani te fshehta. Beqaret nuk do jene shume te vëmendshëm dhe nuk do përfitojnë sa duhet nga ftesat qe do iu bëhen. Financat do jene me te qëndrueshme duke qene se do merrni paratë qe iu kishin marre kohe me pare hua.

Gaforrja

Nuk do keni aspak probleme sot ne jetën tuaj ne çift, përkundrazi do merreni vesh me mire me atë qe keni ne krah. Beqaret do jene shume te shpërqendruar dhe as qe do mendojnë aspak për te krijuar një lidhje. Ka gjera te tjera shume me te rëndësishme për ta ne këto momente. Financat do jene tejet te trazuara. Mos shpenzoni pa u menduar sepse do keni vështirësi.

Luani

Edhe pse keni një lidhje, sot do ndiheni tejet te vetmuar. Do qëndroni ne heshtje duke pritur qe partneri t’i ktheje sytë nga ju ne ndonjë moment. Beqaret do kalojnë momente te këndshme me miqtë e tyre, por duke dale neper qytet me ta mund te njihen edhe me persona te rinj. Buxheti duhet mbajtur me nen kujdes. Shpenzimet e tejskajshme duhen shmangur.

Virgjeresha

Do hidhni hapa te rëndësishëm sot ne jetën tuaj ne çift ne mënyrë qe gjerat t’iu ecin sipas parashikimeve. Bashkëpunimi me partnerin do jete me i forte se kurrë. Beqaret do kenë propozime te papritura nga te cilat nuk do përfitojnë aspak. Ne planin financiar tregohuni te arsyeshëm dhe reflektoni me kujdes qe te mos keni tronditje apo probleme.

Peshorja

Nuk do arrini dot te ruani ekuilibrin sot ne jetën tuaj ne çift dhe mosmarrëveshjet do ua bëjnë ditën te padurueshme. Beqaret do kenë plot njohje te reja me persona interesante. Vazhdojeni për njëfarë kohe këtë njohje para se te hidhni hapa me tej. Situata financiare do përmirësohet fale përkudjesit tuaj dhe fale ndihmës se disa te afërmve.

Akrepi

Sot do iu jepet mundësia t’ia provoni edhe njëherë tjetër dashurinë atij qe keni ne krah. Mbrëmja do jete me emocionuesja dhe me pasionantja për ju. Beqaret do tërhiqen njëkohësisht nga shume persona dhe nuk do dine ke te zgjedhin për ta pasur ne krah. Ne planin financiar do merrni masa te rrepta ne mënyrë qe gjendja te filloje te stabilizohet.

Shigjetari

Ju qe jeni ne një lidhje mos bëni gabim te flirtoni me persona te tjerë sepse jo vetëm do shkatërroni gjithçka qe keni dertuar, por mund te vuani vete tej mase. Beqaret do tundohen mjaft nga disa persona dhe do ja shprehin menjëherë ndjenjat. Ka mundësi te ndryshojnë shpejt status. Ne planin financiar mendohuni mire para se te veproni qe te mos keni surpriza te pakëndshme.

Bricjapi

Dite mjaft e qete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do i respektoni mendimet e njeri-tjetrit dhe do bëni atë qe do ju duket te dyve me e mira. Ata qe janë te martuar rishtazi mund te mendojnë edhe për një fëmijë. Beqaret do marrin propozime te forta. Ne planin financiar do jeni shume te qarte pe rate qe duhet te bëni dhe do merrni masa strikte.

Ujori

Saturni do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj ne çift. Nëse gjerat ecin keq e me keq me mire te shkëputeni për pak kohe nga partneri. Beqaret nga ana tjetër do i konkretizojnë disa nga ëndrrat me te mëdha dhe do fillojnë një lidhje fantastike. Te ardhurat nuk do jene aspak ne periudhën me te mira. Mos shpenzoni kuturu sepse do keni vështirësi te mëdha.

Peshqit

Jeta juaj ne çift do jete harmonike fale mbështetjes se madhe te planetëve. Do i qëndroni pranë ne çdo çast partnerit dhe do i mbani zgjuar ndjenjat. Beqaret ka rrezik te përballen me zhgënjime te mëdha nëse nuk tregohen te kujdesshëm. Ne planin financiar do jeni me më shume fat se kurrë me pare. Do kryeni investime te rëndësishme.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Publikuar më 18.09.2020
Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky ...

Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky është një moment i mbushur me lodhje sa i takon punës. Demi Jeni të rrethuar nga njerëz që ju stresojnë, por nuk jeni ju problemi. Bëni kujdes ndaj marrëveshjeve dhe kontratave. Binjakët Sa i takon punës, do të keni mundësi që të merrni […]

Lexo më shumë

Lajme të mira për këto shenja, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Lajme të mira për këto shenja, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 17.09.2020
Dashi Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet. Mbrëmja...

Dashi Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet. Mbrëmja do të jetë pozitive. Kur bëhet fjalë për punën, ju jeni krijues dhe i vendosur. Demi Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të reflektoni nëse planifikoni të merrni një rrugë të re. Binjakët Në punë do të përjetoni momente tensioni dhe nervozizmi. Është një […]

Lexo më shumë

Zbuloni surprizat e yjeve për sot, 16 shtator 2020

Zbuloni surprizat e yjeve për sot, 16 shtator 2020

Publikuar më 16.09.2020
Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti...

Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje me rëndësi në punë dhe në jetë. Nuk duhet të pretendoni që të zgjidhni gjithçka menjëherë. Demi Ka ardhur momenti që të zgjidhni çështjet e mbetura pezull. Sa i takon punës, nëse keni një aktivitet tuajin, do të përballeni me […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 15 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 15 shtator 2020

Publikuar më 15.09.2020
Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, d...

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Demi Ju duhet të rregulloni disa gjëra të mbetura pezull. Ka diçka që në dashuri nuk shkon siç duhet. Sa i takon punës, yjet do të jenë […]

Lexo më shumë

Parashikimi për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Parashikimi për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Publikuar më 14.09.2020
Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni...

Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri duhet të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

Publikuar më 13.09.2020
Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. ...

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e nesërme Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte të ndryshme. […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 12 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 12 shtator 2020

Publikuar më 12.09.2020
Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por është e këshi...

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen tuaj. Demi Do t’ju duhet t’i bindni të tjerët që e dini për çfarë po flisni, por nuk keni asnjë qëllim […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 11 shtator 2020

Horoskopi ditor, e premte 11 shtator 2020

Publikuar më 11.09.2020
Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i ...

Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më mirë aftësitë tuaja, si për vete ashtu edhe për të ndihmuar të tjerët. Demi Nuk mashtroheni kur ju duhet një marrëveshje, por nesër do të jepni falas diçka për të […]

Lexo më shumë