Dafina rikthehet në shtëpi. Publikon imazhe të reja (FOTO)

Pas dy vitesh mungese, këngëtarja Dafina Zeqiri është kthyer në shtëpinë e saj, në Suedi.

Bukuroshja ka publikuar sot foto, ku duket e bukur si përherë.

 

 

E veshur me të zeza, ajo duket në superformë.

Tokat e bregut

Nga Koço Kokëdhima Qeveritë e Tiranës dhe kryetarët e partive të vjetra kanë grabitur sistematikisht tokat në bregdet. Me një…

Abissnet