Cristiano Ronaldo turpërohet në stërvitje, Dybala shkrihet së qeshuri (Video)

Momente humori nuk kanë munguar pas rikthimit të stërvitjeve me grupe të plota.

Në stërvitjen e sotme të Juventusit, nuk kanë munguar skenat ku protagonistë ishin dy yjet e skuadrës, Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala.

Në ushtrimin ku futbollistët duhet ta pasojnë topin me një prekje dhe një futbollist është në mes, Cristiano Ronaldo e ka pësuar, pasi ishte ylli portugez ai që duhet të fitonte topin.

Topi futet mes këmbëve të Ronaldos dhe kaq ka mjaftuar që Paulo Dybala të duartrokasë shokun e tij që turpëroi yllin portugez dhe të shpërthejë në të qeshura.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet