Coquelin firmos me Valencian

Francis Coquelin është larguar nga Arsenali dhe ka nënshkruar kontratë me ekipin spanjoll, Valencia.

Francezi ka nënshkruar kontratë katër vjeçare, deri më 30 qershor të 2022.

Gjatë kësaj kontrate, kush dëshiron ta blejë duhet të paguajë plotë 80 milionë euro.

Mos i vrisni gratë!

Nga Edlira Gjoni Sikur të mos mjaftonin fast-foodet amtoreske e aspak ndihmëse në lajmet në formë thashethemesh për lobingje ruse,…

Abissnet