Çfarë po ndodh në Ishëm? Helikopteri është ulur 10 herë në orë (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një video në “Facebook” ku shfaqet një helikopter pranë Ishmit.

 Nuk dihet se përse po qarkullon ky helikopter në Ishëm, por më parë Berisha ka denoncuar raste të trafikut të drogës.

 Ky dyshim përforcohet nga fakti, që sipas denoncuesit, helikopteri është ulur 10 herë në më shumë se një orë.

 Statusi i plotë

 Helikopteri viziton fshatin Gotull?

Lexoni mesazhin dhe shikon videon e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje Dr. Ne fshatin gotull te adriatiku afer ishmit Ka me shume e nje ore 10 ulje ka helikopteri”

Të tjera

Abissnet