Çfarë po ndodh? Fatmir Xhafaj paralajmëron konferencë të jashtëzakonshme

Në kohën që opozita e vendit po kërkon dorëheqjen e tij dhe kryeministri Edi Rama e ka mbrojtur publikisht, ministri i Brendshëm i Shqipërisë Fatmir Xhafaj do të dalë në konferencë për media. Zyra e Shtypit e ka konfirmuar këtë fakt.

“Sot në orën 18.30 minuta ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj do të mbajë një konferencë për media në sallën e MB. Ju ftoj të merrni pjesë”, thotë Zyra e Shtypit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet