Çfarë po ndodh/ Arrestohet aktori i njohur Albano Bogdo?

Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo është vënë në pranga. Kështu duket në fotot e publikuara nga SYRI.net.

Fotot tregojnë Bogdon duke u shoqëruar nga policia e duke zbritur shkallët e shtëpisë së tij. Banorët e pallatit janë çuditur kur kanë parë aktorin e njohur duke u nxjerrë me forcë nga forcat e policisë.

Ata janë shprehur se nuk e dinë se çfarë ka ndodhur, ndërsa tregojnë se në datën 3 tetor ai ka edhe premierën e shfaqjes.

Në fakt e vërteta e këtyre fotove është ndryshe. Albano Bogdo dhe disa aktorë të tjerë humori, janë duke luajtur në një film që do të shfaqet së shpejti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet