Çfarë nuk u pa në televizor! Lojtarët anglezë harrojnë humbjen dhe i rikthehen traditës së vjetër të festimeve (FOTO)

Foto 1 nga 9 Pas Para

Ëndrra e Kupës së Botës në Angli përfundoi të mërkurën mbrëma.

Mario Mandzukic thyen zemrat e tre Luanëve me grevën e tij në kohë shtesë duke parë se Kroacia mbizotëronte 2-1 në gjysmëfinale.

Sidoqoftë, Anglia kërkoi një taktikë të shpejtë për të shënuar.

Ju sjellim me anë të fotogalerisë çafrë uk u pa në televizor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet