“C’est la vie”, Besa Kokëdhima publikon këngën e saj më të re

Këngëtarja e njohur shqiptare, ka publikuar këngën e saj më të re. “C’est la vie”, titullohet kënga që Besa Kokëdhima ka nxjerr në treg sëfundmi. Kjo këngë kaq e ndjerë, është shpërndarë nga vet këngëtarja në rrjetet sociale.

Postimi i plotë:

“Përfunduam xhirimet e “C’est la vie”, ku një pjesë e ndava me vogëlushen engjëllore Edelinën; që pavarësisht se desha ta mbaja vazhdimisht përqafuar, ishte një nga njerëzit më profesionistë që kam punuar ndonjëherë.
“C’est la vie” është një këngë dhe mesazh që e kam krijuar me shumë dashuri dhe sinqeritet artistik në bashkëpunim me @beatsbled 🔥Prezantimin video e kam po aq përzemër, me një fabul që të rrëmben e një një bashkëpunim përtej kufijëve.

Directors: Nathaniel Matanick

My shootings directors : @erakokedhima @klodiankeci ❤️🌟

Ndiqeni këngën në You Tube e BESËS:

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet